Nasze sklepy:     ricoh.sentos.pl      eset.sentos.pl

ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery firm oraz użytkowników indywidualnych, któremu zaufało ponad 5 milionów Polaków i ponad 110 milionów użytkowników na świecie.
Dla kogo jest ESET Endpoint Antivirus?
Dla każdej osoby, która chce zadbać o bezpieczeństwo swoich stacji roboczych.
eset-obiazenie-sieci-sentos-1536x500
Kliknij w obrazek, aby powiększyć
ESET w liczbach

110 mln+

użytkowników na całym świecie

5 mln+

użytkowników w Polsce

400 tys+

klientów biznesowych

13

centrów badawczo-rozwojowych

ESET Endpoint Antivirus do ochrony stacji roboczych, urządzeń mobilnych i serwerów jest zarządzany za pośrednictwem konsoli ESET Security Management
eset-managment-console-sentos
Kliknij w obrazek, aby powiększyć
Działania firmy ESET opierają się na trzech filarach:
planet-eset-sentos-300x273

ESET LIVEGRID®

Za każdym razem, gdy zagrożenie typu zero-day, takie jak ransomware, zostanie wykryte przez nasze rozwiązanie gdzieś na świecie, jest ono przesyłane do naszego chmurowego systemu wczesnego ostrzegania przed złośliwym oprogramowaniem – ESET LiveGrid®. Wewnątrz niego następuje symulacja działania zagrożenia i sprawdzenie w jaki sposób zachowuje się podejrzany plik po jego uruchomieniu. Wyniki takiej analizy są dostarczane do komputerów chronionych rozwiązaniami ESET na całym świecie, bez konieczności dodatkowej aktualizacji silnika detekcji.

machine-eset-sentos-300x273

UCZENIE MASZYNOWE

ESET wykorzystuje efekt synergii jaki wynika z połączenia możliwości zaawansowanych sieci neuronowych i starannie dobranych algorytmów sztucznej inteligencji do prawidłowego identyfikowania i oznaczania otrzymywanych plików jako bezpieczne, potencjalnie niechciane lub złośliwe.

people-eset-sentos-300x273

WIEDZA EKSPERTÓW

Światowej klasy eksperci ds. bezpieczeństwa z ESET dzielą się swoim doświadczeniem i unikatową wiedzą, aby zapewnić użytkownikom ESET najlepszą ochronę przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.

Masz jakieś wątpliwości? Nie szkodzi, oto kilka odpowiedzi na Twoje pytania...

ESET Endpoint Antivirus rozwiązuje problemy związane z ochroną stacji roboczych, urządzeń mobilnych oraz serwerów.

Aby zapewnić skuteczną ochronę przed dynamicznie rozwijającymi się zagrożeniami, produkty ESET Endpoint korzystają z licznych technologii, które potrafią wykrywać zagrożenia przed ich aktywowaniem, w momencie inicjalizacji ich działania oraz po zakończeniu pracy złośliwego kodu. Możliwość detekcji zagrożenia w dowolnej fazie cyklu jego życia pozwala zapewnić klientom ESET najwyższy poziom ochrony.

Produkty ESET zarządzane są za pośrednictwem konsoli ESET Security Management Center.